Chapsy

Chapsy (mini-chaps), inaczej sztylpy jeździeckie to ochraniacze na nogi jeźdźca, które wraz ze sztybletami – krótkimi butami jeździeckimi – chronią nogę, zastępując klasyczne oficerki. Niezbędny element ubioru każdego jeźdźca. Wykonane z miękkich skór, idealnie dopasowane do anatomii łydki, lub klasyczne, z grubszej skóry – przypominające tradycyjne oficerki.

Dla bardziej wymagających jeźdźców stworzyliśmy chapsy serii Pro, wykonane ze specjalnych antypoślizgowych skór, wspomagających stabilność łydki. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo dodatkowo w tylne podpórki na ostrogi , wykorzystywane przez doświadczonych jeźdźców i sportowców startujących w zawodach hippicznych.

Aby ułatwić wybór odpowiednich chapsów z naszej oferty, poniżej prezentujemy krótkie zestawienie poszczególnych modeli.

Sortuj według:
Cena
  • Cena
  • Nazwa
  • Popularność

40 lat doświadczenia w sporcie jeździeckim

Połączenie miłości do koni i doświadczenia w dyscyplinie skoków przez przeszkody na poziomie międzynarodowym z kultywowanymi od pokoleń tradycjami obuwniczymi gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

Własna produkcja

Produkty marki HIPPICA powstają w Polsce, w niewielkiej rodzinnej fabryce, a duża część procesu produkcji przebiega w systemie manufaktury; dbamy o każdy detal, aby końcowy produkt był wyjątkowy.

Odświeżymy twoje buty

Możliwe jest tez odpłatne profesjonalne odświeżenie i renowacja.

Produkt z Polski

Nasze produkty powstają w całości w Polsce, przy użyciu najwyższej jakości materiałów wyprodukowanych w większości w Polsce oraz Unii Europejskiej.