O nas

Kim jesteśmy?

Na początku lat 90. Zbigniew i Edyta Kostrzewscy, łącząc pasję jeździecką i doświadczenie w produkcji obuwia, założyli firmę produkującą sprzęt jeździecki. W miarę upływu czasu, drobne przedsiębiorstwo rozwinęło się w wiodącą firmę na rynku produkcji obuwia jeździeckiego w Polsce pod marką Hippica.

Dziś Hippica jest najpopularniejszym producentem w swojej branży w Polsce, dostępnym w wielu sklepach jeździeckich na terenie całego kraju, a także coraz popularniejszym w całej Europie. Produkty od wielu lat są sprzedawane na największych targach jeździeckich w krajach Unii Europejskiej

Hippica cieszy się dużą popularnością dzięki wysokiej jakości materiałów używanych w produkcji, precyzyjnemu wykonaniu i odpowiedniemu stylowi produktów. Własny ośrodek jeździecki ze stawką koni sportowych pozwala właścicielom na dokładne sprawdzenie produktów, zanim trafią do sprzedaży, w warunkach stajennych, podczas codziennego użytkowania a także podczas startów w zawodach. Warto również dodać że produkty są wykonane w całości w Polsce z Europejskich materiałów wysokiej klasy.

Produkty marki Hippica polecają czołowi Polscy jeźdźcy:

Jarosław Skrzyczyński
Grzegorz Kubiak
Michał Kazimierczak
Andrzej Lemański