Sztyblety (jodhpur) Hippica

Sztyblety (jodhpur) Hippica to krótkie buty jeździeckie, idealne zarówno do jazdy konnej jak i codziennej pracy przy koniach. Nasze obuwie jeździeckie wykonane jest w 100% z naturalnej skóry najwyższej jakości produkowanej w Polsce. Buty te posiadają specjalną antypoślizgową podeszwę, zaprojektowaną i produkowaną na wyłączność firmy Hippica. Stosowana w naszym obuwiu skóra licowa jest znacznie bardziej wytrzymała, odporna na uszkodzenia i estetyczna od skór dwoinowych. Skóra wierzchnia naszych sztybletów jest hydrofobizowana, o zmniejszonej wsiąkliwości, jednocześnie zachowuje swe właściwości oddychające. Używamy wysokiej klasy zamków najlepszych światowych firm YKK oraz OPTI. Wieloletnie doświadczenie i pasja pozwoliły na stworzenie butów jeździeckich o najwyższej jakości, wytrzymałości i wygody. W połączeniu z eleganckim wyglądem i sportowym charakterem nasze sztyblety od lat towarzyszą jeźdźcom na całym świecie.

W naszej ofercie krótkich butów jeździeckich posiadamy: sztyblety klasyczne (wciągane z elastyczną gumą, świetnie sprawdzające się zarówno do jazdy konnej, szczególnie w połączeniu z czapsami, jak i do pracy w stajni), sztyblety z zamkami (posiadające zarówno elastyczną gumę, jak i boczny zamek, pozwalający na perfekcyjne dopasowanie buta do nogi) oraz sztyblety sznurowane – trzewiki (posiadają tylny zamek oraz sznurówki z przodu, gwarantujące idealne dopasowanie buta w podbiciu. Model szczególnie polecany dla osób z wysokim podbiciem).

Sortuj według:
Cena
  • Cena
  • Nazwa
  • Popularność

40 lat doświadczenia w sporcie jeździeckim

Połączenie miłości do koni i doświadczenia w dyscyplinie skoków przez przeszkody na poziomie międzynarodowym z kultywowanymi od pokoleń tradycjami obuwniczymi gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

Własna produkcja

Produkty marki HIPPICA powstają w Polsce, w niewielkiej rodzinnej fabryce, a duża część procesu produkcji przebiega w systemie manufaktury; dbamy o każdy detal, aby końcowy produkt był wyjątkowy.

Odświeżymy twoje buty

Możliwe jest tez odpłatne profesjonalne odświeżenie i renowacja.

Produkt z Polski

Nasze produkty powstają w całości w Polsce, przy użyciu najwyższej jakości materiałów wyprodukowanych w większości w Polsce oraz Unii Europejskiej.